понеділок, 31 березня 2014 р.

Intel "Навчання для майбутнього" (6 день навчання)

Пишу публікацію трішки пізніше після осмислення пройденого матеріалу! Висновок один, сумно, за тиждень ми звикли один до одного і усвідомлюючи, що навчання завершено виникає запитання, чому лише тиждень? Завдяки цікавим розминкам, ми подружились, а завдяки формування груп при опрацювання матеріалу, ми навчились спілкуватись та прислухатись до думки інших, враховуючи, що раніше я не був прихильником даного методу.
Висловлюю слова подяки нашим педагогам-тренерам за навчання та проведений з нами час, а це не легко було нас переконати, що проектне навчання - це навчання для майбутнього разом з Intel.

1 коментар:

  1. А основне осмислення цього напруженого тижня прийде після практичного застосування ідей Програми на практиці. Попереду - найцікавіше) Перевірка того, наскільки запрацюють технології ( і комп'ютерні, і педагогічні), як сприймуть матеріал учні. І звичайно, цікаво буде переконувати колег-вчителів у тому, що майбутнє... розпочалось сьогодні) Удачі Вам і нехай щастить у всьому!!!

    ВідповістиВидалити